1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

АВСТРАЛІЙСЬКИЙ ФОТОГРАФ ЗРОБИВ ФОТОГРАФІЇ ОБЕРТАННЯ ВСЕСВІТУ

Австралійський фотограф-любитель Лінкольн Харрісон проявив колосальне терпіння, щоб зняти рух зірок по нічному небу протягом тривалого періоду часу. Для того, щоб отримати ефектну картинку, чоловік використовував довгу витримку - до 15 годин, за якої рух відображається у вигляді смуги.

Як повідомляє британська газета The Daily Mail, Харрісон зробив приголомшливі знімки руху Всесвіту, встановивши штатив на березі озера Еппалок в штаті Вікторія.

Лінкольн Харрісон зізнався, що провести такий тривалий час від заходу до сходу сонця на крутій скелі на березі озера було виснажливою справою. Ситуація погіршувалася холодною погодою, передають NEWSru.com.

На знімках Лінкольна Харрісона на тлі фіолетового неба над такого ж кольору водою і крайкою палаючого помаранчевого заходу можна бачити закручується до центру воронку - траєкторію проходження зірок. В одних знімках смуги руху відображаються у воді, в інших така ж воронка відобразилася над пустельній рівниною з рідкісними чахлими деревами.

За словами 36-річного Харрісона, він придбав свою першу фотокамеру в минулому році, щоб відобразити одяг, який він хотів продати на аукціоні eBay. Спочатку чоловік не планував робити фотографію своїм хобі, але зйомка несподівано захопила його.

З тої пори Лінкольн Харрісон, за його визнанням, знімає принаймні два-три рази на тиждень - головним чином пейзажі і зоряне небо.

Нагадаємо, фотограф Джей Файн сфотографував пряме попадання блискавки у статую Свободи.